Kalev/Cramo ei jätnud võõrsil vastasele mingit võimalust

BC Kalev/Cramo oli kindlalt parem Pärnu Sadamast.

Pärnu Sadam vs. BC Kalev/Cramo 58:107 (16:27, 10:28, 20:25, 12:27)

Avaveerandi esimene pool kulges tasavägiselt, misjärel tegi Kalev/Cramo 9:3 spurdi ja seisult 14:9 visati veelgi kaheksa silma vastaste kahe vastu. Teise veerandaja alguseks oli külaliste jaoks eduseis nii 11-punktiline ning nelja järgneva minutiga vaid kolm punkti toonud pärnakad olid jäänud 19:38 kaotusseisu. Poolajaks oli Kalev/Cramo 29 punktiga ees ja 2.10 enne kohtumise lõppu oli vahe paisunud 101:52 peale. Kohtumise lõppedes oli Kalev/Cramo 49-punktilise võidu võtnud.

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo peale 67%-31% ning lauavõitlus võideti 41:27 (ründelaud 14:11 Pärnule). Korvisööte jagas Kalev/Cramo rohkem 31:11 ning pallikaotuseid kogunes rohkem Pärnul 10:9.

Sacha Killeya-Jones kerkis Kalev/Cramo parimaks 17 punkti ja 7 lauapalliga. Martin Dorbek sai kirja 16 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 6 korvisöötu. Janari Jõesaar järgnes 15 punkti ja 8 lauapalliga, Martin Paasoja 13 punkti ja 6 korvisööduga ning Tanel Kurbas 11 punkti ja 6 lauapalliga.

Ivars Rihards Žvigurs oli Pärnu parim 15 punktiga. Lauris Blaus lisas 11 silma ja 9 punkti tõi Siim-Markus Post.