Kalev/Cramo alistas võõrsil Nižni Novgorodi ning avas ka Ühisliigas võiduarve

BC Kalev/Cramo avas korvpalli Ühisliigas võiduarve, kui võõrsil mängiti 71:65 üle Nižni Novgorod.

Kalev/Cramo alustas kohtumist hoogsalt ning avaveerandil saadi kiiresti kätte 20:10 eduseis. Seejärel sai kodumeeskond paremini mängu sisse. Poolajaks oli seis viigis 33:33. Viimasele kümnele minutile läksid kalevlased aga vastu viiepunktilises eduseisus ning lõpuks suudetigi oma paremus maksma panna.

Kalev/Cramo resultatiivsemad olid Silas Melson 18, Kregor Hermet 16 ja Davion Barry 10 punktiga. Üheksa silma lisasid veel ka Rauno Nurger ja Kristjan Kitsing. Kodumeeskonna parim oli Ivan Strebkov 14 punktiga.

Kui nädala keskel avasid kalevlased võiduarve Meistrite liiga alagrupiturniiril, siis nüüd on avavõit kirjas ka Ühisliigas. Ühisliigas hoitakse ühe võidu ja kolme kaotusega kümnendat positsiooni. Nižni Novgorodil on tabelis üks võit ja kaks kaotust.
Avaveerandi järel juhtis Kalev/Cramo 20:17, poolajaks oli seis aga 33:33. Kolmanda veerandaja järel juhtisid kalevlased omakorda 52:47. Lõpuks võitis Kalev/Cramo mängu 71:65.

Autor: Delfi