Kalev alustas veerandfinaalseeriat kaotusega

Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas täna VTB Ühisliigas klubi ajaloo esimese play-off mängu, kaotades veerandfinaali avamängus võõrsil Kaasani Unicsile 82:92 (47:51).

Sarnaselt Kalevi varasematele mängudele algas kohtumine suureskooriliselt. Avaveerandil viskas Eesti esiklubi 24 punkti Unicsi 27 vastu. Kui poolajal püsis vahe veel väike, neli punkti, siis kolmandal veerandil õnnestus väljakuperemeestel kasvatada eduseis kaheksale punktile. Neljandal neljandikul suutis Kalev küll mitmel korral pääseda löögiulatusse, ent päris järele ikkagi ei jõudnud.

Kalevlased ei suutnud täna kuidagi peatada ameeriklast Errick McCollumit, kes tõi Kaasanile suisa 29 punkti. Melvin Ejim lisas 20 ja Raymar Morgan 15 punkti. Kalevi tulemuslikem oli Tony Wroten 19 punktiga, Branko Mirkovic lisas 16, kolmanda veerandi alguses jalavigastuse tõttu väljakult lahkunud Chavaughn Lewis 15 ja Arnett Moultrie 14 punkti.

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng peetakse pühapäeval samuti Kaasanis. Seeria kolmas ja vajadusel ka neljas kohtumine toimuvad Tallinnas järgmisel nädalal, esimene neist 8. mail kell 19:00 Kalevi Spordihallis!