Järjekordne võit Alexela Korvpalli Meistriliigas

BC Kalev/Cramo jätkab koduses liigas kaotuseta, täna alistati EKL-i promomängus AVIS UTILITAS Rapla meeskond kindlalt seisuga 100:65!

Eelmise hooaja finalistide kolmas omavaheline vastasseis lõppes sarnaselt esimesele kahele kohtumisele valitseva Eesti meistri võiduga. BC Kalev/Cramo tegi otsustava vahespurdi juba teisel veerandajal, mis võideti 31-16! Poolajale mindi vastu seisult 57:35!

Edasine mängukäik jätkus BC Kalev/Cramo taktikepi all, kolmas veerandaeg kuulus külalismeeskonnale seisuga 21:12 ja viimane veerandaeg 22:18! Meie meeskonna resultatiivseim oli Branko Mirkovic , kes tõi 20 punkti, Cedric Simmons lisas 19 punkti ja võttis 9 lauapalli! Kristjan Kanguri arvele kanti 15 punkti, 8 lauapalli, 3 resultatiivset söötu!

Neljapäeval võõrustame Kalevi Spordihallis Tartu Ülikooli korvpallimeeskond meeskonda! Pileti saad Piletilevi.ee/RUSist!