Alexela Meistriliiga avamängus võõrustame AVIS UTILITAS Rapla meeskond!

Homme, 5. oktoobril, algusega kell 19.00 alustab BC Kalev/Cramo Alexela Korvpalli Meistriliiga hooaega, kui Kalevi Spordihallis võõrustatakse mõõdunud hooaja finaalivastast AVIS UTILITAS Raplat.

Kui AVIS UTILITAS Rapla jaoks on tegemist esimese ametliku mänguga käesoleval hooajal, siis BC Kalev/Cramo on mänginud neli mängu FIBA Meistrite liigas! Korra on homsed vastased kohtunud ka eesootava hooaja eelsel perioodil, kui kontrollkohtumises alistas BC Kalev/Cramo Rapla meeskonna 79:50.

Rapla meeskond on suve jooksul palju muutunud, vanadest olijatest jätkavad Indrek Kajupank, Kristjan Voolaid, Sven Kaldre, Marek Ruut ja Gregor Ilves. Lisandunud on endine Tartu Ülikooli mängija Gert Dorbek, välismängijad Nolan Cressler, Devonte Upson ja Maris Ziedins. Treenerite pingil jätkab duo Aivar Kuusmaa ja Toomas Annuk.

Pärast hooaja avamängu Alexela meistriliigas ootab Kalev/Cramot ees esimene kohtumine VTB-Ühisliigas, kui pühapäeval algusega kell 17.00 võõrustatakse Kalevi Spordihallis Venemaa tippklubi Lokomotiv Kubani. Kubani rivistuses sõidab Tallinnasse ka ekskalevlane Frank Elegar, kes liitus Lokomotiviga käesolevaks hooajaks.

Saalis näeme!