Tee uus teema Vasta teemale  [ 249 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
Kalev Cramo vs Tarvas T02.03 
Autor Sõnum
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: 18 Dets 2007, 01:59
Postitusi: 187
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
Siimphoto kirjutas:
fotogalerii Cramo-Tarvase kohtumisest: http://sport.err.ee/index.php?06105994


Pildid olid väga head. Fisheri dunk jäi meelde kohe, samuti mitmed võitluslikud olukorrad rääkimata siis Sõbra emotsioonidest (Y) :clap:


03 Mär 2010, 04:01
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Apr 2008, 21:55
Postitusi: 2814
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
Patrioot kirjutas:
Kui päris aus olla, loodan sellel hooajal näha teistsugust finaali, kui Rock - Kalev, kuna nagu keegi juba eespool ütles: ``ära tüütab juba see vastasseis``.
Finaalis võiksid mängida ikkagi meeskonnad, kes seda tõsiselt soovivad. Hetkel on neid Eestis kolm ja Kalev nende hulka ei kuulu.
Loodetavasti see veel muutub, aga kurat seda teab.


Tänase mängu eest üks suur kivi meeskonna kapsaaeda. Enam ei tule asjad nii lihtsalt kätte, kui eelnevatel aastatel. Oleks aeg jalad p**** alt välja võtta ja oma palk välja teenida.
Ärge häbistage ennast ja oma fänne, kes teid veel (rõhk sellel sõnal) toetavad.finaal võiks olla TTü ja Tarvas : see oleks tõesti vahelduseks hea lahendus :)


03 Mär 2010, 04:18
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 19 Nov 2009, 23:12
Postitusi: 2912
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
Soovitus Kalev/Cramo fännidele: respekt kõile fännidele, kes vaatamata senisele hooajale ei kavatsegialla anda vaid toetavad lõpuni. Mõelge uusi hüüdlauseid ja laule välja ja elage kaasa!Tunnistan ausalt, et ma pole Kalevi vaid eeskätt Eesti kossu fänn ja tänavusel hooajal on Tarvas mu lemmiksatsiks kujunenud. Aga näiteks Rocki vastu olen tribüünidel kaasa elamas juba seepärast, et Rock on hetkeseisuga selgelt favoriit.
Kui võrrelda kossu ja vutti, siis erinevused ongi selles, et kui vutis on publikut kõvasti vähem, siis nö veendunud fänne on rohkem. jalkas on saja inimese peale 50 fänni aga kossus on meil finaalides mitutuhat kaasaelajat (mingil aastal ju oli Saku hallis otsustaval mängul absoluutne täismaja, vist 6000 või 7000 inimest) ent tuliseid fänne hoopis vähem.
Asi peaks olema selline, et ka Pärnusse või Valka läheks teiste´satside pooldajaist vähemalt poolsada inimest kohale. Isegi jalkas on see nii, ehki seal publikuarvud hoopis madalamad.


03 Mär 2010, 04:33
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 11 Nov 2008, 22:10
Postitusi: 1288
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
1.Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?

Sel hooajal ei pane mind Kalevit mitte midagi toetama. Suurimate ressurssidega on saavutatud minimaalne kasutegur. Üldiselt ma olengi Kalevit toetanud sel põhjusel, et tal peaks justkui olema vähemalt mingidki ressursid, et toime tulla ka kõrgemal, kui vaid Eesti liiga. Praegune Kalev ei ole eriti kunagi säranud oma meeskonnahingega. Ent aeg on näidanud, et vaid rahaga (olgugi see kasvõi pisku nagu see Eesti korvpallimaastikul paraku on) ei tee ikka midagi. Kui on manedžment null ja kui tiimi üleüldine keemia on täitsa olematu, siis ei ole ka midagi loota.

2.Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?

Kui puudub normaalne eesliin (ja ka tagaliin), siis vist ei ole mõtet rääkida, et midagi oleks hästi. Kui meeskond üritatakse valmis saada hooaja keskel, siis ei saa vist rääkida komplekteeritusest. Kui on olemas tsenter, aga keda ei kasutata ja kellele õieti ei anda võimalustki, siis ei ole mõtet rääkida professionaalsusest.

3.Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?

Ilmselgelt ei ole, kui KML's konkureeritakse 4. koha peale ning BBL liigas ollakse üldse jäämas play-off'idest välja. Raha peaks Eesti mõistes olema, ent tulemusi praktiliselt ei ole. Süüdistan eelkõige venitamise vilju - ei tea mida nad arvasid, kui hooaja alguseks meeskonda valmis ei komplekteerinud. Nüüd on üritatud viga parandada lahmides ning tundmatuid mehi kokku ostes ja olemasolevaid ära saates

4.Kas treeneriametis on õige mees?

Hetkel ei ole alust arvata, et treeneripositsioonil on õige mees. Tulemused ja mänguplaan on tragikomöödilised. Tõesti paneb mõtlema, kas see mees korvpallist matsu jagab.

5.Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?

Rahas ei ole kunagi küsimus, pigem on küsimus suhtumises. Iga asi nõuab pikemat tööd, et oleks võimalik noppida suuremaid ja paremaid vilju. Kalev ei näinud vaeva meeskonna komplekteerimisega. Kalevil on suur probleem asjade pikemalt ette vaatamisega. Kirjutatakse lepingud välja meestega, kellele pannakse lootus, et nad arenevad, kuid ei mõelda sellele, et mingit arengut ei saa toimuda, kui nad platsile nii või naa ei pääse. Ise arvangi, et kõige enam peaks Kalev töötama sellega, et meeskonnas oleks mingi stabiilsus ja et iga hooaja alguses ei peaks tekkima mingi suur paanika seoses sellega, kes üldse platsile lähevad. Suurimaks probleemiks loen Kalevi puhul siiski seda, et meeskonnas puudub täielikult igasugune keemia ja moraal. Ma ei saagi ausalt öeldes aru, kuidas mängijaid nõndaviisi traumeeritakse, et nende suhtumine on selline nagu ta on.

6.Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?

Kaugel sellest. Kui ongi üritatud vigu parandada, siis paraku on see välja kukkunud lihtsalt lahmimisena ning olukord on tehtud veelgi hullemaks.

7.Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?

Meeskonna seisukohalt - selline meeskond ei saagi kelleski usaldustunnet tekitada. Hooaja alguses olid nad ebastabiilsed, ent vähemalt olid suutelised võitma, ka üllatama. Enam ei ole sedagi. Nüüd on juba ette teada, et kas tuleb suur pakk või siis lihtsalt kaotus.

Mänedžmendi seisukohalt - katastroofiline. Olen mõelnud, mis on selle hooaja parim käik mänedžmendi koha pealt, ent ilmselt pean jääma vastuse võlgu. Võib-olla Fisher on parim asi, mis on Kaleviga juhtunud, aga ilmselt oli see ka vaid juhuste kokkulangemine, st. mänedžmendi rasket tööd ja ettenägelikkust siin kiita ei saa.


All in all, loodetavasti see raske ja künklik hooaeg õpetab Kalevile midagi. See on ainus positiivne vaatenurk asjale. Ikka kukutakse, aga tõustakse ka uuesti püsti. Ma tõesti loodan, et Kalev tõuseb uuesti püsti ja üritab mitte samamoodi enam kukkuda. Kõige narrim on mitte oma vigadest õppida.


03 Mär 2010, 08:49
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 02 Apr 2009, 10:11
Postitusi: 202
Asukoht: Tartu
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
nojah kirjutas:
Mingi küsitlus oli ka?

1.Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?

Põhimõtteliselt olen Kalevit toetanud seetõttu, et on Eestis vast kõige suuremate (rahvusvaheliste) ambitsioonidega klubi olnud. Kellele varem ei läinud korda ainult kohalik meistritiitel vaid üritati jõuda ka kõrgemale, läbi lüüa väljaspool. Otsiti tasemel treenereid, üritati meeskonda vahendite kohaselt võimalikult hästi komplekteerida ja kohalik korvpalli paremikule väljundit pakkuda. Sellel hooajal olen jäänud toetama harjumusest. Juba BBL mängudel käimine Saku Suurhallis on selline hea sissejuurdunud rutiin. Aga vaikselt hakkab juba lootusetus võimust võtma. Näiteks homne Rytase mäng jätab külmaks suht. Mis seda sauna ikka vaadata.Tahaks natuke vastu vaielda sellele. Kui Cramol oleks mingi suurem rahvusvaheline ambitsioon siis tehtaks tööd selle nimel, et euromängude algusajaks oleks vähemalt meeskond koos. Ei loobutaks kergekäeliselt ja vastutustundetult(viimasel minutil, nii et ei olnud võimalus enam teist satsi Eestist üles anda, kas keegi oleks tahtnud, või mitte- on iseküsimus, praegu polnud võimalustki) euro-liiga(misiganes järku) kohast selle nimel, et mingis teises liigas makstakse kaotuse eest rohkem. Juba mitmendat hooaega kusjuures, otsib Cramo alles koos-seisu, kui eurohooaeg hakkab. See ei näita küll mingit ambitsiooni.
Ja seda, et raha polnud, pole mõtet ajada. Kõigil on raske(m). Eks sponsorite leidmine, publiku saali toomine jne, see käib ka profesionaalse klubi managemendi ülesannete juurde. Mitte et, "ostke nimi Cramo asemel 2milli eest/ah krt, ei tulnud ..mehed, pappi pole". Minu arvates on management ikka väga räigelt valetanud ja fännidele otseses mõttes näkku sülitanud see hooaeg(vaata eelmise suve teemasid, seal päris palju tsitaate, kuidas juuli lõpuks on meeskond valmis, kuidas "me pole nii rikkad, et välismängija tagasi saata, peame täppi panema jnejne). Just see valetamine ja vassimine tõrjuks mind kui fänni eemale(mitte, et ma Cramot eriti fännaks, aga hüpoteetiliselt). Ainuke euroambitsioon oli-> VTB liiga maksab head pappi isegi kaotuse eest, lähme sinna. Arvata on, et midagi me eriti ei võida, aga pappi tuleb. See pole ambitsioon. See on klubi äraelatamine. Muidugi ...raha on vaja ja kui võimalus on, miks mitte. Saan täiesti aru, miks selline lüke tehti..aga siis ei tasuks ka rääkida mingist suurest euroambitsioonist, kui seda polnud. VTB mängude alguseks ponud isegi meeskonda veel ju koos.


03 Mär 2010, 11:47
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 20 Jaan 2009, 22:46
Postitusi: 1896
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
Tuleb tunnistada, et selle hooaja kohta see jutt ei käi tõesti jah. Aga varem on küll olnud märgatavalt kõige suurem. OK ka Rockil on viimasel paaril aastal (eelkõige sai alguse see Kerde tulekuga) olnud vähe suuremad mõtted, kui kohaliku liiga meistritiitel aga OMETI ei saa ju selle meeskonna poolt olla.... täiesti ilmselgelt võimatu ülesanne.


03 Mär 2010, 12:27
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 26 Sept 2008, 18:27
Postitusi: 1025
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
Peale Siauliai mängu katastroofi suudeti end koguda ja päris korralik partii teha kuid lõpuks saadi jällegi kaotus, kahjuks. Mida meie tagamehed endast kujutavad? Ako ei tee enam muud kui pallikaotusi(paar punkti ikka toob), Sokk oskab ka muidugi neid pallikaotusi teha ikka väga õigetel hetkedel. Milleks on G. Dorbek platsil? Punkte ei too ja peale pallikaotuste midagi muud ei teegi. Arbet tegi üle pika aja väga korraliku mängu. Keerles on võrreldes hooaja algusega väga ära vajunud. Mis toimub VARRAKU mõttemaailmas? Siis kui vahe oli seal üle 10 punkti siis oleks võinud vähemalt proovida pingimehi ja kui välja oleks neil see mäng tulnud siis oleksid põhimehed saanud kasvõi paar minti puhata. Aga kus sa sellega, tema peab ikka terve mängu mõhimeestega läbi ajama. Ma millegi pärast arvan, et peale seda hooaega, kui meeskond isegi jätkab, lasevad nii Kurbas, Kajupank kui ka Veski siit jalga ja nende asemele kellegi leidmine saab olema väga raske. Keegi lihtsalt ei ole nõus Kalev/Cramo pingile istuma tulema.


03 Mär 2010, 12:32
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: 19 Mai 2009, 16:48
Postitusi: 488
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
Delta kirjutas:
nojah kirjutas:
Mingi küsitlus oli ka?

1.Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?

Põhimõtteliselt olen Kalevit toetanud seetõttu, et on Eestis vast kõige suuremate (rahvusvaheliste) ambitsioonidega klubi olnud. Kellele varem ei läinud korda ainult kohalik meistritiitel vaid üritati jõuda ka kõrgemale, läbi lüüa väljaspool. Otsiti tasemel treenereid, üritati meeskonda vahendite kohaselt võimalikult hästi komplekteerida ja kohalik korvpalli paremikule väljundit pakkuda. Sellel hooajal olen jäänud toetama harjumusest. Juba BBL mängudel käimine Saku Suurhallis on selline hea sissejuurdunud rutiin. Aga vaikselt hakkab juba lootusetus võimust võtma. Näiteks homne Rytase mäng jätab külmaks suht. Mis seda sauna ikka vaadata.Tahaks natuke vastu vaielda sellele. Kui Cramol oleks mingi suurem rahvusvaheline ambitsioon siis tehtaks tööd selle nimel, et euromängude algusajaks oleks vähemalt meeskond koos. Ei loobutaks kergekäeliselt ja vastutustundetult(viimasel minutil, nii et ei olnud võimalus enam teist satsi Eestist üles anda, kas keegi oleks tahtnud, või mitte- on iseküsimus, praegu polnud võimalustki) euro-liiga(misiganes järku) kohast selle nimel, et mingis teises liigas makstakse kaotuse eest rohkem. Juba mitmendat hooaega kusjuures, otsib Cramo alles koos-seisu, kui eurohooaeg hakkab. See ei näita küll mingit ambitsiooni.
Ja seda, et raha polnud, pole mõtet ajada. Kõigil on raske(m). Eks sponsorite leidmine, publiku saali toomine jne, see käib ka profesionaalse klubi managemendi ülesannete juurde. Mitte et, "ostke nimi Cramo asemel 2milli eest/ah krt, ei tulnud ..mehed, pappi pole". Minu arvates on management ikka väga räigelt valetanud ja fännidele otseses mõttes näkku sülitanud see hooaeg(vaata eelmise suve teemasid, seal päris palju tsitaate, kuidas juuli lõpuks on meeskond valmis, kuidas "me pole nii rikkad, et välismängija tagasi saata, peame täppi panema jnejne). Just see valetamine ja vassimine tõrjuks mind kui fänni eemale(mitte, et ma Cramot eriti fännaks, aga hüpoteetiliselt). Ainuke euroambitsioon oli-> VTB liiga maksab head pappi isegi kaotuse eest, lähme sinna. Arvata on, et midagi me eriti ei võida, aga pappi tuleb. See pole ambitsioon. See on klubi äraelatamine. Muidugi ...raha on vaja ja kui võimalus on, miks mitte. Saan täiesti aru, miks selline lüke tehti..aga siis ei tasuks ka rääkida mingist suurest euroambitsioonist, kui seda polnud. VTB mängude alguseks ponud isegi meeskonda veel ju koos.

Ta ju räägib eelmistest aastatest...

_________________
Pilt


03 Mär 2010, 12:41
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 20 Jaan 2009, 22:46
Postitusi: 1896
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
vabakutseline kirjutas:
Peale Siauliai mängu katastroofi suudeti end koguda ja päris korralik partii teha kuid lõpuks saadi jällegi kaotus, kahjuks. Mida meie tagamehed endast kujutavad? Ako ei tee enam muud kui pallikaotusi(paar punkti ikka toob), Sokk oskab ka muidugi neid pallikaotusi teha ikka väga õigetel hetkedel. Milleks on G. Dorbek platsil? Punkte ei too ja peale pallikaotuste midagi muud ei teegi. Arbet tegi üle pika aja väga korraliku mängu. Keerles on võrreldes hooaja algusega väga ära vajunud. Mis toimub VARRAKU mõttemaailmas? Siis kui vahe oli seal üle 10 punkti siis oleks võinud vähemalt proovida pingimehi ja kui välja oleks neil see mäng tulnud siis oleksid põhimehed saanud kasvõi paar minti puhata. Aga kus sa sellega, tema peab ikka terve mängu mõhimeestega läbi ajama. Ma millegi pärast arvan, et peale seda hooaega, kui meeskond isegi jätkab, lasevad nii Kurbas, Kajupank kui ka Veski siit jalga ja nende asemele kellegi leidmine saab olema väga raske. Keegi lihtsalt ei ole nõus Kalev/Cramo pingile istuma tulema.


Siauliai tasemel ja Tarvase tasemel on ikka päris suur vahe ka sees. Tarvas annab heal juhul Nevezise mõõdu välja vms.


03 Mär 2010, 12:46
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 08 Nov 2009, 20:53
Postitusi: 3900
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
Tarvasel oleks mitme liiga mängimine raske olnud, sest ega mängumehi seal oluliselt rohkem pole kui Kalevil. Mängitakse samuti 6-7 mehega. Aga nad mängivad mõnuga, needsamad mehed Kriisa, Hallik, Saage, keda on püütud Eesti korvpallist maha kanda ja kelle olemasolugi on püütud ignoreerida. Täielik respect ikka Sõbra suhtes. Ilmselt Eesti liigale keskendumine oli selles seisus õige otsus. Kui Balti liigat edukalt mängida, oleks tulnud mehi juurde otsida.


03 Mär 2010, 13:29
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 20 Dets 2009, 21:05
Postitusi: 277
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=369052 Viimased paar minutit.


03 Mär 2010, 13:36
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Mär 2008, 18:53
Postitusi: 2237
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
vabakutseline kirjutas:
Ma millegi pärast arvan, et peale seda hooaega, kui meeskond isegi jätkab, lasevad nii Kurbas, Kajupank kui ka Veski siit jalga ja nende asemele kellegi leidmine saab olema väga raske. Keegi lihtsalt ei ole nõus Kalev/Cramo pingile istuma tulema.


Jumal tänatud siis! Aga usun, et neil on liiga mugav elu hetkel, pole vajadust lahkuda.


03 Mär 2010, 13:47
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 26 Sept 2008, 18:27
Postitusi: 1025
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
zero0 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
Ma millegi pärast arvan, et peale seda hooaega, kui meeskond isegi jätkab, lasevad nii Kurbas, Kajupank kui ka Veski siit jalga ja nende asemele kellegi leidmine saab olema väga raske. Keegi lihtsalt ei ole nõus Kalev/Cramo pingile istuma tulema.


Jumal tänatud siis! Aga usun, et neil on liiga mugav elu hetkel, pole vajadust lahkuda.


Mis jumal tänatud? Ega kalev nende pärast ei kaota. Nad vb balti liiga tasemel mängijad ei olegi aga no eesti liigas võiks neile mänguaega siiski anda.


03 Mär 2010, 13:55
Profiil
Uus kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: 18 Mai 2009, 13:16
Postitusi: 18
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
kuulge nüüd, tehke omale eraldi halateema, kus mingeid identiteediküsimusi ja fänniks olemist lahata. alustage sellest, et saage natukenegi aru millist jumalat te kummardate :)


03 Mär 2010, 14:03
Profiil
Kasutaja

Liitunud: 19 Nov 2009, 23:12
Postitusi: 2912
Postitus Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03
Tsiteeri:
Mis toimub VARRAKU mõttemaailmas?

Küsimus pigem selles, kas maksab ikka profisatsi peatreeneriks panna mest kel puudub põhitreenerina igasugune kogemus ja kelle mängijakarjäär oli selline nagu kipub praegu minema näiteks Kurbasega - oli noortekoondise täht aga meeste seas istus aastaid pingil kuni loobus.
Tsiteeri:
Aga nad mängivad mõnuga, needsamad mehed Kriisa, Hallik, Saage, keda on püütud Eesti korvpallist maha kanda ja kelle olemasolugi on püütud ignoreerida.

See meeldib mullegi, et just Hallik ja Saage kui mahakantud mehed on tänavu mängima hakanud.
Tsiteeri:
Ilmselt Eesti liigale keskendumine oli selles seisus õige otsus. Kui Balti liigat edukalt mängida, oleks tulnud mehi juurde otsida.

No ehk see on neile tabeliseisu mõttes kasuks tulnud küll aga üldiselt peaks selline sats vähemalt Balti liiga teises Challenge Cupil mängima. Valgal ju sama lühike pink, pealegi on Tavas hooaja algusega võrreldes mehi juurde saanud küll. Ma oleksin väga pettunud kui Tarvas ka järgmisel eestikatega piirdub, vähemalt praeguse koosseisu korral.


03 Mär 2010, 14:06
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 249 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine


Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: