Tee uus teema Vasta teemale  [ 259 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
KML finaalid 
Autor Sõnum
Uus kasutaja

Postitus Re: KML finaalid
Egert, kust sa mängu uuesti vaatad? Või sa ise salvestasid?

18 Mai 2013, 22:10
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

"Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja" küll, aga sellegipoolest, pärast kolmandat finaalmängu andis Kuusmaa Tartu Postimehele intervjuu, mis minul igatahes esmapilgul märkamata jäi. Ehk pakub mõnele teiselegi siit foorumist huvi...

http://www.tartupostimees.ee/1238700/ku ... viha-tais/

Iseenesest päris huvitav jutt... ning ma võin kihla vedada, et mõne oma väljaütlemise eest oleks ta siin foorumis ikka päris korralikult sõimata saanud :D

19 Mai 2013, 14:27
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Zog kirjutas:
"Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja" küll, aga sellegipoolest, pärast kolmandat finaalmängu andis Kuusmaa Tartu Postimehele intervjuu, mis minul igatahes esmapilgul märkamata jäi. Ehk pakub mõnele teiselegi siit foorumist huvi...

http://www.tartupostimees.ee/1238700/ku ... viha-tais/

Iseenesest päris huvitav jutt... ning ma võin kihla vedada, et mõne oma väljaütlemise eest oleks ta siin foorumis ikka päris korralikult sõimata saanud :D

Ikka kohtunikele viitad? Eks sul silm peast väljas nüüd on, aga ma ikkagi usaldaks Matsalu jt kohtunike interpretatsiooni rohkem kui Kuusmaa nägemust.

19 Mai 2013, 15:56
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Ega ma seda ei lootnudki ausalt öeldes, lihtsalt mul on endal parem veidi parem tunne kui keegi kes aastaid mängu sees olnud on ka asju umbes samamoodi näeb.

Aga ülejäänud jutt oli ka huvitav... alates sellest, et ta lootis Rocki võitu selleks, et seeria põnevamaks läheks, kuni tema analüüsini, et miks Rock kaotas, mis tagantjärele tarkusena läks küll 100% täkkesse.

19 Mai 2013, 16:24
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 259 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: