Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Riia ASK-BC Kalev/Cramo [23.jaanuar] 
Autor Sõnum
Kasutaja

Postitus 
seda häbiväärsem kui tõesti peaks final four meie jaoks taas püüdmatuks jääma..gustas läinud baronšist, valters ja pea kõik leegionärid askist, rock on nõrk, ventspils on nõrk, siauliai on nõrk..pronksmedalid tuleks see aasta ära võtta.

24 Jaan 2009, 17:53
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Postitus 
YO kirjutas:
spartaklane kirjutas:
Loodan siiralt ,et lõpuks ei kujune selline tabeliseis, kus Kalev/Cramo ja Rock omavahel vastakuti kokku ei läheks.

Miks mitte, oleks ju hea lihtne mäng ...muidugi siis kui Kriisa asemel Linehan taga vägesid juhatab.

Millegipärast ei tahaks ka mina esimeses playoff ringis näha kalevi-rocki mängu.

Viimati muutis Patrioot, 24 Jaan 2009, 21:27, muudetud 1 kord kokku.

24 Jaan 2009, 18:27
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Postitus 
See oleks mõttetu ju, parem oleks kui mõlemad saaksid nii kaugele kui võimalik.

24 Jaan 2009, 18:28
Profiil
Kasutaja

Postitus 
Postimehele antud intervjuus tunnistab Vucinic, et Pace ja Lyde mängisid haiguse kiuste. Kui see nii oli siis ma arvan küll, et see polnud just hea otsus. Olgugi, et Linehan on haigusega väljas. Mis siis saab kui Linehan ravib oma haiguse välja ja Paceil kui ka Lyde'l lööb haigus tähtsate mängude eel välja?

24 Jaan 2009, 22:25
Profiil
Kasutaja

Postitus 
vabakutseline kirjutas:
Postimehele antud intervjuus tunnistab Vucinic, et Pace ja Lyde mängisid haiguse kiuste. Kui see nii oli siis ma arvan küll, et see polnud just hea otsus. Olgugi, et Linehan on haigusega väljas. Mis siis saab kui Linehan ravib oma haiguse välja ja Paceil kui ka Lyde'l lööb haigus tähtsate mängude eel välja?

Eilne mäng ei olnud siis tähtis või? ASK oli põhikonkurent meile kahe hulka pääsemiseks

Viimati muutis #18, 24 Jaan 2009, 22:58, muudetud 1 kord kokku.

24 Jaan 2009, 22:58
Profiil
Kasutaja

Postitus 
#18 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:

Eilne mäng ei olnud siis tähtis või? ASK oli põhikonkurent meile kahe hulka pääsemiseks

Ega ma seda ei väidagi, et ei olnud. Lihtsalt ma kahtlen mis edasi saab kui Pace ja Lyde tõbisena edasi mängivad.

25 Jaan 2009, 15:03
Profiil
Kasutaja

Postitus 
vabakutseline kirjutas:
#18 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:

Ega ma seda ei väidagi, et ei olnud. Lihtsalt ma kahtlen mis edasi saab kui Pace ja Lyde tõbisena edasi mängivad.

Aga kas sa seda ei mõtle ,et Pace ja Lyde võivad ju ka terveks saada,sest gripi viirusest ju paranevad kõik,tavaliselt

25 Jaan 2009, 22:19
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: