Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Naiste koss 
Autor Sõnum
Kasutaja
Kasutaja avatar

Postitus Re: Naiste koss
Paljud teist hetkel Läti naiskonna mänge VSB pealt vaatavad?
Minu meelest hästi sümpaatne sats neil. Täna just alistasid Rumeenia :)

23 Aug 2010, 20:21
Profiil
Kasutaja

Aga nagu ma aru sain ongi Rumeenia ainuke, kellest neil jõud üle käib.

23 Aug 2010, 22:00
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Praegu siis jälle EM käimas ja väga haaravas mängus , mis nägi küll kole välja , ag läks lisaajale :D alistas Läti valitseva Euroopa meistri Prantsusmaa :P
See Babkina ikka hull tibi :D 26 punni mingi 56-st või 57

20 Juun 2011, 00:37
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Tragöödia: Ungari korvpalliklubi buss tegi avarii, hukkus mänedžer ja peatreener, korvpallur kaotas jala

Päris karm.

08 Sept 2013, 02:42
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

On siin kellelgi selle Levkoi ja Andersoni saaga kohta mingisugust infot või vähemasti mõtestatud seisukohta? Kogu see asi paistab veidi piinlik välja... Iseenesest on see mängija vastutus, et tal ei teki koonduse peatreeneriga konflikti, samas... kui nüüd lähtuda sellest, et Andersoni kriitika tõele vastab (nii, nagu ma sellest Basket TV ja mehhedeinuta vahendusel kuulnud olen, siis on küll pahasti. Tekib ka küsimus, et kas Eestis peale Levkoi teisi naiste treenereid ei olegi? Ma mäletan et juba siis kui ma pisike poisike olin oli nii, et iga kord kui ETV spordiuudiste saates räägitakse naiste kossust, jagab kommentaare treener Levkoi. Mulle jäi vahepeal silma, et Howard Frier on klubitreenerina päris hästi hakkama saanud... äkki tasuks tulevikus tema peale mõelda?

28 Okt 2016, 11:21
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Minul infot ei ole, küll on aga arvamus kogu senisest olukorrast.

Ütlen kohe alustuseks ära, et mina olen treeneri poolt. Kui koondise etteotsa on valitud treener kelle ülesandeks on kogu naiskonda juhendada niihästi kui ta oskab, siis on mängijate kohustuseks täita tema nõudmised/visiooni nii treeningul kui ka mängudes niihästi kui võimalik. Kuna koondise tase mängijates osas on üsnagi erinev, siis on just peatreeneril kohustus leida see kuldne kesktee moodustamaks antud materjalist võimalikult konkurentsivõimeline löögirusikas.

Toon näite, kui meestekoondis koosneks ainult KML mängijatest ning ainsaks välismängijaks oleks NBA-s palliv eestlane. Poleks ju mõeldav, et antud koondis hakkaks viljelema nba mängustiili, mis on ülimalt kiire ning füüsiline. See pole lihtsalt võimalik, kuna ülejäänud materjal jääb lihtsalt lahjaks. Sellisel juhul ongi treenerite ülesandeks panna antud seltskond mängima nii hästi kui võimalik, proovides sealjuures kätte saada ka nba mehe maksimaalne kasutegur.

Ei kujutaks ealeski ette koondise kõvemad mehed Kangur või Vene hakkaks avalikult sitta loopima, et Tiit on loll ja mängujoonis on kiviaegne ning lohisev. Sellist asja ei juhtuks vist kunagi, vähemalt mitte avalikuse ees. Kui mängija on jõudnud piisavalt kaugele oma klubikorvpalli tasemelt ning on meiemõttes "klassiga ning kogenud mängija," siis tahaks uskuda, et ta on igasmõttes profesionaal, seda nii suhtumiselt treeningutesse, treeneritesse, kaaslastesse ning käitub ka korrektselt meediaga. Avalikuse ees pesu pesemine ei tee kunagi asju paremaks. Ja kui eelpoolnimetatute asjade suhtes eksitakse, siis tähendab see minusilmis seda, et mängijal puudub austus kõigi teiste suhtes. Maakeeli öeldes- mats.

Eks igaüks oskab kogu eelneva jutu panna naistekoondise konteksti ning teha omad järeldused mõistmaks minu arvamust.

28 Okt 2016, 16:10
Profiil
Kasutaja

Ma olen suhteliselt kahepoole vahel oma arvamusega. Sellega olen ma nõus ,et mängujoonist tuleks muuta ja teha tänapäevasemaks. Naised saavad sellega hakkama küll ,sest Frieri all mängivad naised hoopis tänapäevasemat mängu ja seal ju ka Eesti koondislased. Minu silmis võikski Howard saada tulevikus naistekoondise treeneriks!

28 Okt 2016, 18:10
Profiil
Kasutaja

Ma küsisin tema käest, et millal hakkad ja ta ütles, et veel ei ole õige aeg!

28 Okt 2016, 18:34
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: