Tee uus teema Vasta teemale  [ 17556 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159 ... 1171  Järgmine
Hooaja üldarutelu 
Autor Sõnum
Kasutaja
Kasutaja avatar

Postitus Re: Hooaja üldarutelu
Ei krt, aliexpressist uued mustad tellima vist.

17 Nov 2019, 18:31
Profiil
Kasutaja

Miks siis Holton varem platsile ei saanud? Ometigi on tema parema mulje jätnud uutest poistest.

Tänase mängu puhul jääb eriti kripeldama esimese poolaja lõpp kus Kuzminskasest läks pall selgelt välja ja anti Lokole pall. Lisaks sellele Vinalese ründeviga, mis oleks minu silmis pidanud olema 2+1.

Muidugi, jumal teab kas see võitu oleks toonud aga paremat emotsiooni kindlasti jaganud.

17 Nov 2019, 23:04
Profiil
Kasutaja

vanafänn kirjutas:
Miks siis Holton varem platsile ei saanud? Ometigi on tema parema mulje jätnud uutest poistest.

Tänase mängu puhul jääb eriti kripeldama esimese poolaja lõpp kus Kuzminskasest läks pall selgelt välja ja anti Lokole pall. Lisaks sellele Vinalese ründeviga, mis oleks minu silmis pidanud olema 2+1.

Muidugi, jumal teab kas see võitu oleks toonud aga paremat emotsiooni kindlasti jaganud.

Ma ei ütleks, et Holton parema mulje jätnud on. Ta on seni saanud lihtsalt kauem meeskonna juures viibida, Godfreyl vastupidiselt on üsna vähe aega olnud võistkonnaga treenimiseks ning ilmselt ei ole ka kehaline vorm veel päris see, mis ta olema peaks.

Üsna märkimisväärne oli kohtumine Lokomotiviga, kus Stelmahers usaldas kõigele eelnevale vaatamata mängu esimesena ikkagi Godfrey, mitte Holtoni. Holton sai suurema osa minutitest kätte alles siis, kui mäng oli juba selgelt läinud. See näitab minu meelest seda, et kui kellelgi on lootust lepingut teenida, siis on see pigem Godfrey. Samas ei imestaks, kui paralleelselt otsitakse hoopis kedagi uut ning kumbki praegustest testitavatest ei jätka - mängijate turg on ju pidevas muutumises.

18 Nov 2019, 14:47
Profiil
Kasutaja

Tujutu on Skele olnud juba paar viimast mängu, peab Armandsi tooma piiri tagant sakutama teda

20 Nov 2019, 22:57
Profiil
Kasutaja

Pole mitte ühtegi põhjust, miks Godfrey peaks meeskonda jääma. Ta ei kõlba isegi kohatäiteks. Holtonil ei pruugi ka asjad sageli õnnestuda, aga ta tegutsemisest on vähemalt aru saada, et ta tahab siin meeskonnas olla. Godfrey lohiseb mööda väljakut sisuliselt samamoodi nagu Richards enne teda. Ja pudistab ka sama hullusti. Ideaalis võiks nii Holtoni kui Godfrey minema saata ja nende kahe palgaraha eest ühe, aga see-eest asjalikuma korvialuse mängija hankida. Las Kangur mängib hooaja lõpuni tsentris ja Raieste number nelja peal.

Häbiväärne kaotus. Meeskond on omadega samasuguses augus nagu Jurmalale kaotuse perioodil. Vahepeal tundus Štelmahers peaaegu nagu geeniustreener, aga viimased nädalad meenutab pigem luusertreenerit: kõik mängud on mängitud vastase rütmis.

20 Nov 2019, 23:10
Profiil
Kasutaja

Üldiselt võib vast kõik leegionärid minema saata. Holton ja Godfrey on tasemelt liiga kehvad. Vinalese korvpalli IQ on paras baranka ja selliselt meeskonda ei vea. Skelest tundub et tal on kas mingil põhjusel vormikõver languses või mingid isiklikud probleemid, väga tujutu mäng jälle.

Kui Raieste tahab kõrgemal mängida, siis just Ogre suguste satside vastu tuleks tõestada ja näidata et vääritakse mängimist aste kõrgemal.

Jõesaar ja Kitsing ainukesed mehed täna kes tõesti enda taseme välja mängisid.

20 Nov 2019, 23:17
Profiil
Kasutaja

Oi, mida ma näen! Hakkab jälle pihta emotsiooni pealt suust suvalise bs-i välja ajamine.
Mul polegi tegelikult rohkem midagi arvata sellest mis siin foorumis toimub kui kommentaarid peale ühte kaotust on a la sellised et saadame Vinalese (ilma kelleta meil poleks neidki võite mis me seni VTBs saanud oleme ja kes Zeniti mängu lõpus konkreetselt ise ära otsustas ja kes ka selleski mängus meeskonna resultatiivseim oli) lennuki peale jne.

20 Nov 2019, 23:26
Profiil
Kasutaja

HypeBeast kirjutas:
Oi, mida ma näen! Hakkab jälle pihta emotsiooni pealt suust suvalise bs-i välja ajamine.
Mul polegi tegelikult rohkem midagi arvata sellest mis siin foorumis toimub kui kommentaarid peale ühte kaotust on a la sellised et saadame Vinalese (ilma kelleta meil poleks neidki võite mis me seni VTBs saanud oleme ja kes Zeniti mängu lõpus konkreetselt ise ära otsustas ja kes ka selleski mängus meeskonna resultatiivseim oli) lennuki peale jne.

Jah, Vinales otsustas Zeniidi vastu mängu ära, aga vastukaaluks võib panna tema poolt ära käkitud mängulõpud Parma ja Avtodori vastu. Ka Nižni Novgorodi vastu kukkus ta teisel poolajal ära, aga õnneks tõid abilised võidu koju. Võrreldes Jacksoniga on ta kõva samm paremuse poole ja mina teda ära ei saadaks, küll aga kärbiks pisut ta rolli, eriti otsustavatel hetkedel. Arvestades, kui palju ta mängu enda peale võtab, siis eeldaks talt kõvasti paremaid viskeprotsente (VTB-s kahesed 46 ja kolmesed 24 protsenti) ning palju paremaid rünnakulahendusi (VTB-s 3,8 pallikaotust, mida on 5,3 resultatiivse sööduga võrreldes ikka jõhkralt palju).

20 Nov 2019, 23:34
Profiil
Kasutaja

Nagu ma olen aru saanud siis toodigi Vinales siia peamiselt skoori tegema ja just olulistel hetkedel mängu enda peale võtma. Sellised olid siis Reinboki kommentaarid tema kohta siia tuleku ajal. Vaadates mis minuteid ta saab siis pole ime et lõpus võib tulla kiirustatud lahendusi mis alati edu ei too.

20 Nov 2019, 23:42
Profiil
Kasutaja

HypeBeast kirjutas:
Nagu ma olen aru saanud siis toodigi Vinales siia peamiselt skoori tegema ja just olulistel hetkedel mängu enda peale võtma. Sellised olid siis Reinboki kommentaarid tema kohta siia tuleku ajal. Vaadates mis minuteid ta saab siis pole ime et lõpus võib tulla kiirustatud lahendusi mis alati edu ei too.

Teravuse tekitajaid ja skoorija mentaliteediga mängijaid on meeskonda kahtlemata vaja, iseküsimus on aga, kas on vaja pea kõik tasavägised mängulõpud ühe mehe peale mängida. Näiteks Avtodori ja Parma mängude lõppe oli lihtsalt valus vaadata. Meeskond tuli mõlemal juhul kollektiivse tegutsemise toel suurest kaotusseisust välja ja siis ühtäkki ei jagunud palli sisuliselt kellelegi teisele peale Vinalese.

20 Nov 2019, 23:49
Profiil
Kasutaja

Kahtlemata oleks võinud need mängulõpud paremini minna meeskondlikumat mängu tehes aga see on tõesti juba teine küsimus. See et need lõpud on ikkagi Vinalesele jäetud üks-üks tegemiseks on meeskonnasisene probleem mitte otseselt Vinalese kehv korvpalli IQ.
Holtoni ja Godfrey asemele võiks tõesti tuua parem ühe asjalikuma mehe kes meeskonnale ka midagi juurde annaks. Holton ei saa eriti mänguaega ja Godfrey on hetkel ikkagi üsna kahvatu.

21 Nov 2019, 00:02
Profiil
Kasutaja

https://leht.postimees.ee/6833856/arnet ... 1488930782

„Postimehe andmetel suhtles Kalevi mänedžer nädala lõpus juba kas Moultrie või tema esindajaga“. Indrek Reinbok lisas: „Oleme meeskonna tugevdamiseks valmis igasugusteks asjadeks ja mitte ainult tema osas“.

Kuskilt on vist kõvasti lisaraha tekkinud, et Moultrie palkamine sai üldse kaalumisele tulla.

25 Nov 2019, 12:36
Profiil
Kasutaja

No Cramo firma ju müüdi maha. Ju siis sealt tuli raha juurde.

25 Nov 2019, 13:01
Profiil
Kasutaja

Selle artikli järgi võib vist eeldada, et tahetakse juba Godfreyd ja Holtonit asendada kellegi paremaga.

25 Nov 2019, 14:56
Profiil
Kasutaja

Uhhuu kirjutas:
https://leht.postimees.ee/6833856/arnett-moultrie-tagasi-kalev-cramosse?_ga=2.104096704.114614983.1516058470-1589586421.1488930782

„Postimehe andmetel suhtles Kalevi mänedžer nädala lõpus juba kas Moultrie või tema esindajaga“. Indrek Reinbok lisas: „Oleme meeskonna tugevdamiseks valmis igasugusteks asjadeks ja mitte ainult tema osas“.

Kuskilt on vist kõvasti lisaraha tekkinud, et Moultrie palkamine sai üldse kaalumisele tulla.

Multri hinnalipik on mõne kuuga kindlasti langenud

25 Nov 2019, 15:14
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17556 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159 ... 1171  Järgmine

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: