Tee uus teema Vasta teemale  [ 18432 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227 ... 1229  Järgmine
Hooaja üldarutelu 
Autor Sõnum
Kasutaja

Postitus Re: Hooaja üldarutelu
Hääl ära nüüd, aga saalis oli ikka päris hea vibe juba. Eks see 6s mees tribüünidel aitab veits ikka kaasa ka. Kohtunikele anti iga kord ikka teada kas oli hea vile või mitte.

Lewis on olemuselt selline äge vend, naudib mängu ja seda melu, koguaeg on nägu naerul.

Nüüd võiks vähemalt euromängudeks selle suurhalli parajaks karukoopaks saada, et ükski vastaste sats ennast mugavalt tunda ei saaks

17 Sept 2021, 23:30
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Kas ma olen ainus kes saalist tulnuna hakkab mängu üle vaatama? Tegin seda ka kolmapäeva öösel :D

Õnnitulused klubile ja fännidele!

17 Sept 2021, 23:34
Profiil
Kasutaja

marxx762 kirjutas:
Kas ma olen ainus kes saalist tulnuna hakkab mängu üle vaatama? Tegin seda ka kolmapäeva öösel :D

Õnnitulused klubile ja fännidele!

Ei ole kusjuures. :D

17 Sept 2021, 23:51
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Ma nüüd ootaks seda "donation paketti". Loodan et see on ikka tulemas.

18 Sept 2021, 00:31
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Hooajakaart, here I come...

18 Sept 2021, 00:47
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Stelmahersi intekas pärast mängu - mulle jäi siiski pigem mulje, et nüüd vaadatakse pigem veel ringi, et ehk annab mingit jõudu juurde tuua.

18 Sept 2021, 01:36
Profiil
Kasutaja

Eks me vist veits pugesime Juventuse poistele naha vahele ja pettumus on suur, igatahes kohtasin vanalinnas hommikul kell 7 sigalakku täis Lekunast kes oma telefoni taksosse oli unustanud. Ka korvpallur on ikkagi inimene :D

18 Sept 2021, 08:09
Profiil
Kasutaja

Lisades juba olemasolevatele ressurssidele Meistrite Liiga rahaline puhver võiks Vene palkamine ju teoreetiliselt isegi võimalik olla. Samas ma siiski ei näe, mida ta meie praegusele eesliinile suurt juurde annaks. Sügavuse mõttes võiks pigem Kanguri peale mõelda, samas ei tea, kui motiveeritud ta ise meeskonnaga taasliituma oleks. Ega muid variante turul väga polegi samas :D.

18 Sept 2021, 11:53
Profiil
Kasutaja

HypeBeast kirjutas:
Lisades juba olemasolevatele ressurssidele Meistrite Liiga rahaline puhver võiks Vene palkamine ju teoreetiliselt isegi võimalik olla. Samas ma siiski ei näe, mida ta meie praegusele eesliinile suurt juurde annaks. Sügavuse mõttes võiks pigem Kanguri peale mõelda, samas ei tea, kui motiveeritud ta ise meeskonnaga taasliituma oleks. Ega muid variante turul väga polegi samas :D.

Kanguri puhul tekib küsimus, et mis positsioonil teda näha ning kas ta üldse suudaks Kalevi pigem kiire ja energilise stiiliga sammu pidada?

18 Sept 2021, 11:57
Profiil
Kasutaja

East kirjutas:
HypeBeast kirjutas:

Kanguri puhul tekib küsimus, et mis positsioonil teda näha ning kas ta üldse suudaks Kalevi pigem kiire ja energilise stiiliga sammu pidada?

Kangur on viimastel hooaegadel tegutsenud suuresti tsentri kohal, ehkki ta klassikalises mõttes seda muidugi pole. Aga me kõik teame tema võimekust katete panemisel, laua blokeerimisel ja low-post kaitses. Ja ma ei ütleks, et ta on Nurgeriga võrreldes aeglasem ja väheliikuvam mängija. Siim-Sander Vene pakuks sügavust positsioonidel kolm ja neli, kus meil on üsna vigastustealtid mängijad. Võrreldes eelmise hooajaga on palju rohkem reisimist ja koroona on jätkuvalt õhus. Meeskonnas on hetkel vaid 11 VTB ja eurosarja tasemel mängumeest (Halleri kaitse on nii jube, et hetkel ta nende hulka ei kvalifitseeru). Seega iga tasemel lisandus kulub marjaks ära. VEFi mänedžer mainis, et sel hooajal teenib Meistrite liiga põhiturniirile pääsu eest 40 000 eurot. Nii et see palgafondi kahjuks ilmselt eriti ei suurenda, vaid aitab eelkõige katta eurosarjaga seonduvaid reisimiskulusid.

18 Sept 2021, 12:30
Profiil
Kasutaja

Kanguri palkamisel võiks olla isegi point, sest ta ei pea Venemaa reise kaasa tegema, kuid mujal on ka piisavalt mänge, nii et lisajõud kulub ära. Vene vast otsib ikkagi mingit tummisemat võimalust, pigem võiks küsimuse alla tulla Raieste laenamine, kui ta vigastuselt tulles vajab kohta, kus mängukindlust koguda.
Kui meeskonna eesmärkidest rääkida, siis sportliku poole pealt CL tuleks jõuda (vähemalt) teise ringi, et tagada koht ka järgmise aasta põhiturniirile, ESTLAT liiga karikas tuleks jälle ära tuua ja VTB-d võib lihtsalt mõnuga võtta, läheb kuidas läheb, sest sellest otseselt midagi ei sõltu. Seepärast võib seal vabalt ka nt Halleri mängukindlust kasvatada.

18 Sept 2021, 13:52
Profiil
Kasutaja

vaim564 kirjutas:
Kanguri palkamisel võiks olla isegi point, sest ta ei pea Venemaa reise kaasa tegema, kuid mujal on ka piisavalt mänge, nii et lisajõud kulub ära. Vene vast otsib ikkagi mingit tummisemat võimalust, pigem võiks küsimuse alla tulla Raieste laenamine, kui ta vigastuselt tulles vajab kohta, kus mängukindlust koguda.
Kui meeskonna eesmärkidest rääkida, siis sportliku poole pealt CL tuleks jõuda (vähemalt) teise ringi, et tagada koht ka järgmise aasta põhiturniirile, ESTLAT liiga karikas tuleks jälle ära tuua ja VTB-d võib lihtsalt mõnuga võtta, läheb kuidas läheb, sest sellest otseselt midagi ei sõltu. Seepärast võib seal vabalt ka nt Halleri mängukindlust kasvatada.

Su vimm VTB vastu ei paista kuidagi lahtuvat. Just VTB-s tulemuse tegemine on klubi seisukohalt kõige olulisem, kuna see toob kõige rohkem raha sisse – mida kõrgem koht, seda suurem preemia. Meistrite liigas on võimalik märkimisväärselt teenima hakata alles siis, kui jõutakse välja tippkonkurentsi. Kui ma VEFi mänedžeri poolt öeldut õigesti mäletan, siis Meistrite liigas teise vooru jõudmine lisab kukrusse vaid mõnikümmend tuhat eurot.

18 Sept 2021, 13:58
Profiil
Kasutaja

Seal pole mingit vimma, mind häirib lihtsalt see, kuidas VTBd nähakse alternatiivina eurosarjale, umbes nagu meie seal manduvas Euroopas ei mängi, aga vot Rossija miilaja moja, seal mängivad tõelised mehed, ma võiks ju samamoodi vastu väita, et sinu vimm eurosarjade vastu ei näi lahtuvat :)
Kui VTBd mängitakse lisaks eurosarjale, siis ma probleemi ei näe. Teiseks võiks mängude kokkutõmbamine tulla kohalike sarjade arvelt, sest Cramo on Eesti mõistes ikkagi tippklubi ja sellistele tehakse mujal Euroopas eelistusi, ka sinu lemmikmeeskond Mornar Bar mängib Aadria cuppi ja eurosarja ja Montenegro MV ei tee täisprogrammi läbi (täpselt nagu Buducnost).
Ma just meelega kirjutasin sportliku poole pealt - rahaliselt ma ei oska kommenteerida, see nõuaks põhjalikumat analüüsi, äkki klubi inimesed oskavad siin aidata, aga VTBs mängimine ei ole odav lõbu, pikad sõidud, koroonaprobleemid jms kaasnevad, st preemia, mis tuleb päris lõpus, kas see on ikka piisav, et kõiki kulusid katta ja kas need summad on läinud suuremaks või väiksemaks paljude nimekate klubide lahkumisega.
Ma kunagi tegin analüüsi Europe Cupi puhul ja isegi see peaks ära tasuma, kui piisavalt kaugele jõuda. Ma usun, et CLs on summad suuremad. Logistikaprobleemid muidugi jäävad, kuid Euroopa suunas on lihtsam sõita kui Venemaal seigelda.

18 Sept 2021, 14:18
Profiil
Kasutaja

VTB-l on kaks suurt eelist Meistrite liiga ja FIBA Europe Cup`i ehk Kalevile kättesaadavate eurosarjades ees:

1. See pakub palju suuremat mängude arvu ja kõrgemat keskmist taset (Europe Cup`iga võrreldes palju kõrgemat keskmist taset).
2. Eurosarjad ei suuda VTB-ga konkureerida reisitoetuste ja preemiate osas. EC on puhas peale maksmise vaev ja ML-is muutuvad preemiasummad konkurentsivõimeliseks alles staadiumis, kuhu Kalev oma komplekteeritusega ei küündi.

Mul on väga hea meel, et Kalev mängib eurosarja, aga kui küsimuseks on, et milline liiga on Kalevi jaoks parimaks väljundiks nii sportlikult kui majanduslikult, siis kaalukauss kaldub selgelt VTB poolele.

18 Sept 2021, 14:40
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

Ootaks nüüd reklaamklippi pintsaku peale tõmmatud Kalev/Cramo särgi ja korvpalli käes hoidvast Kõlvartist, lausumas "toetame linna esindusmeeskonda tipptasemel spordielamuste pakkumisel rahvusvahelisel tasemel miljoni euroga" :D
Ikkagi valimiste aasta ju.

18 Sept 2021, 15:24
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18432 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227 ... 1229  Järgmine

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: