Tee uus teema Vasta teemale  [ 18382 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209 ... 1226  Järgmine
Hooaja üldarutelu 
Autor Sõnum
Kasutaja

Postitus Re: Hooaja üldarutelu
Kindlasti kasulik mees ja hea viskega, aga üldjoontes esimesed kaks leegionäri on loodetavasti alles algus ja kõlavamad nimed on veel tulemas. Ehk õnnestub isegi üks Keene või Briscoe tasemel nimi välja hõigata :roll:

29 Juul 2021, 14:08
Profiil
Kasutaja

Wow, ma avastasin selle uudise peale, et eelmisel hooajal Raplas mänginud Aminu on uueks hooajaks Lavrioga lepingu teinud. Lavrio mängis muide sel hooajal Kreeka liiga finaalis ja sai Panathinaikoselt isegi mängu kätte.

29 Juul 2021, 14:37
Profiil
Kasutaja

Gonzaga ülikooli ridadesse kuulumine ja seal märkimisväärses rollis olemine (kolmel viimasel hooajal keskmiselt 22-31 minutit ja 6,7-9,2 punkti) on väga kõva sõna. Tegemist on NCAA kõrgeimasse tippu kuuluva meeskonnaga. Melsoni meeskonnakaaslasteks oli terve hulk tulevasi NBA ja Euroopa tippliigade mängijaid. Melson on muuhulgas mänginud NCAA final four`is Maik-Kalev Kotsari vastu.

https://www.espn.com/mens-college-baske ... =400948847

Melsoni esimene katse Euroopa tippliigades jäi keskpäraseks, aga potentsiaali peaks temas kõvasti olema. Loodetavasti suudab ta selle siin ka realiseerida. Štelmahersi kommentaarist jääb ebaselgeks, mis positsioonil teda kasutada kavatsetakse, aga ma eeldan, et ta värvati eelkõige Lewist asendama.

29 Juul 2021, 14:39
Profiil
Kasutaja

Ma loodan ja et pigem number 2 kohale ja õige mängujuht alles tuleb. Ülikool on kindlasti mingi tasemenäitaja, aga see et Kreekas/Iisraelis eriti hästi ei läinud ja Poolas üldse peale ei saanud on kindlasti teatav ohumärk. Minu jaoks on see värbamine ikkagi tüüpiline Cramolik loterii, et äkki on hea mees, mitte kindlapeale meeskonna liidri valik. Aga eks paistab

29 Juul 2021, 15:56
Profiil
Kasutaja

Pigem võib üsna kindel olla, et üks mängujuht on veel tulekul. Melson on ikka pigem SG kui PG. Tegelikult ei olnud ka tema Kreeka/Iisraeli liiga statsid sugugi kehvad, arvestades, et tegu oli rookie hooajaga ning roll ja mänguminutid mitte kõige suuremad. Lewise asendajana igati ok ma arvan, kuigi kahju, et loobuti temast. Vigastuse argument väga ei päde, hooaja lõpuks oli juba tippvormis pmst ja valiti ka ju eestikate finaali MVP-ks.

29 Juul 2021, 16:21
Profiil
Kasutaja

Iseenesest võiks ju Lewise ka veel ju võtta :) kui Thomas jätkaks, Kitsing tuleks ka tagasi ja siin kellegi helesinine unistus Silinšist ka päriseluks osutuks, siis olekski ka ainult üks PG puudu ja tiim oleks ikka väga tummine. 1-2 Eesti poissi juurde ja siis on 6 eestlase probleem ka kindlamini lahendatud.

C- Thomas, Nurger
PF- Kitsing, Hermet
SF- Silininš (vajadusel saab ka ju PF mängida), Kurbas
SG- Melson, Lewis; Kask; Dorbek
PG- Välis-PG, Vitols

29 Juul 2021, 16:49
Profiil
Kasutaja

Melson on ikka viskaja. Ega seal midagi katastroofilist pole, tal on võimalus end pildile mängida ja ilmselt see motiveeris teda ka liituma. Peaks olema päris hea viskekäega.

29 Juul 2021, 16:57
Profiil
Kasutaja

Kitsing on tagasi!!!

29 Juul 2021, 17:15
Profiil
Kasutaja

Kui oletades, et nüüd ka Thomas lisandub, siis on 4 meest koos, aga kas pisut lahjaks ei jää?

29 Juul 2021, 17:37
Profiil
Kasutaja

ei usu.

29 Juul 2021, 17:38
Profiil
Kasutaja

NoName kirjutas:
Kui oletades, et nüüd ka Thomas lisandub, siis on 4 meest koos, aga kas pisut lahjaks ei jää?

See on tegelt üsna kurb, et varem tundus spordimeedia huvitavam. Mäletan veel aegu, kui ajakirjanikud viitsisid klubide asjapulkadele helistada ning uurida komplekteerimisplaanide kohta - kes kohalikest mängijatest on silmapiiril, mis positsioone üldse välismaalt täiendada plaanitakse, millist tüüpi mängijaid kuhugi otsitakse jne. Nüüd pole sellest enam midagi alles jäänud, pärast mängija liitumist tehakse klubi pressiteatest copy-paste ja kõik. Ainus erand tundub olema "Mängumehed", kes vähemalt natukenegi nö turul liikuvat infot jagab.

Aga teemasse - mulle on jäänud Stelmahersi käekirjast mulje, et tema nägemuses peaksid pikad väga liikuvad olema. Ma ei välistaks, et välismaalt otsitakse mõnda atleetlikku mängijat, kes suudaks 3-4 positsioone mängida ning kes annaks võimaluse vajaduse korral pikemate mängijatega natuke vangerdada.

Lisaks, ma loodan, et Kristjan Kitsing ei jää ainsaks Kitsinguks Kalevis. Kui enamus andekamaid eestlasi on turult läinud, siis võiks vähemalt noore Kitsingu Itaaliast tagasi tuua. Tema viimased hooajad on minu meelest läinud langevas joones, aga talenti tal iseenesest jagub ning tulevikuperspektiivi peaks rohkem olema kui näiteks Kasel. Usun, et Eesti meistriliigas minuteid mängida oleks talle igati jõukohane.

29 Juul 2021, 17:51
Profiil
Kasutaja

Nüüd on ju 6 eestlast koos olemas nagu miinimum vtb-s vaja!

29 Juul 2021, 17:53
Profiil
Kasutaja
Kasutaja avatar

East kirjutas:
NoName kirjutas:

See on tegelt üsna kurb, et varem tundus spordimeedia huvitavam. Mäletan veel aegu, kui ajakirjanikud viitsisid klubide asjapulkadele helistada ning uurida komplekteerimisplaanide kohta - kes kohalikest mängijatest on silmapiiril, mis positsioone üldse välismaalt täiendada plaanitakse, millist tüüpi mängijaid kuhugi otsitakse jne. Nüüd pole sellest enam midagi alles jäänud, pärast mängija liitumist tehakse klubi pressiteatest copy-paste ja kõik. Ainus erand tundub olema "Mängumehed", kes vähemalt natukenegi nö turul liikuvat infot jagab.

Aga teemasse - mulle on jäänud Stelmahersi käekirjast mulje, et tema nägemuses peaksid pikad väga liikuvad olema. Ma ei välistaks, et välismaalt otsitakse mõnda atleetlikku mängijat, kes suudaks 3-4 positsioone mängida ning kes annaks võimaluse vajaduse korral pikemate mängijatega natuke vangerdada.

Lisaks, ma loodan, et Kristjan Kitsing ei jää ainsaks Kitsinguks Kalevis. Kui enamus andekamaid eestlasi on turult läinud, siis võiks vähemalt noore Kitsingu Itaaliast tagasi tuua. Tema viimased hooajad on minu meelest läinud langevas joones, aga talenti tal iseenesest jagub ning tulevikuperspektiivi peaks rohkem olema kui näiteks Kasel. Usun, et Eesti meistriliigas minuteid mängida oleks talle igati jõukohane.

Selle esimese punkti kohapealt tasub muidugi mainida, et suurimad kossuspetsialistidest ajakirjanikud kes neid kõnesi tavaliselt teevad on mõlemad Tokyos Olümpiamängudega seotud ehk Pahv ja Kuldkepp :)

29 Juul 2021, 18:01
Profiil
Kasutaja

No vähemalt ühte eestlast läheks siiski koosseisu veel vaja (arvatavasti kas Haller või Sutt siis, vb mõni noor veel lisaks). Kitsingu osas kuigi hea fit ei ole, kuna nagu jutuks on olnud, siis liiga sarnane mängija Hermetiga, aga arvata oli, et Kempist ilma jäämise puhul vaadatakse just tema poole. Silins sobitukski selles suhtes hästi, et võib ka kasvult väiksemaid, kuid liikuvamaid suuri ääri katta. Rünnakul on ta aga mängustiililt üsna sarnane Jõesaarega ning teda saaks samamoodi kasutada.

29 Juul 2021, 18:03
Profiil
Kasutaja

https://www.youtube.com/watch?v=LJMJ8MpxY6o
Selline mees siis Silas Melson.

29 Juul 2021, 18:16
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18382 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209 ... 1226  Järgmine

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: