Esimesest treeningmängust kindel võit

BC Kalev/Cramo pidas täna esimese kontrollkohtumise, vastaseks leedukate BC Šiauliai meeskond. Kontrollkohtumine toimus kinniste uste taga ning ülekannet antud kohtumisest ei tehtud.

Laupäeva varahommikul Leetu sõitnud BC Kalev/Cramo meeskond läks esimesele kontrollkohtumisele vastu kümne mehega, Eemale jäid Martin Dorbek ja Erik Keedus, kes paranevad vigastusest ning Maksim Salash, kes liitub meeskonnaga hiljem.

Mängust: Mõlemad meeskonnad näitasid, et suvine ettevalmistusperiood on toonud viskekindluse, kuid kaitsemängus õlitatud koostöö veel puudub. Korviderohke esimese veerandaja võitsid võõrustajad seisuga 30:25! Punktirohkeks kujunes ka teine veerandaeg, kus BC Kalev/Cramo meeskonna arvele kogunes 27 punkti, vastaste 14 vastu. Poolajale mindi vastu BC Kalev/Cramo 8 punktilises eduseisus (52:44)

BC Kalev/Cramo hoog ei raugenud ka kolmandal veerandajal, kus taas näidati suurepärast ründekindlust, veerandaeg võideti tulemusega 28:23!

Viimane veerandaeg mängupilti muutust ei toonud, BC Kalev/Cramo meeskond võttis esimesest treeningmängust kindla võidu! Lõppskoor BC Kalev/Cramo poolt vaadatuna 106:82!

Meie meeskonna poolel tõusis parimaks skooritegijaks Kristjan Kitsing 17 punktiga. Seejuures tabas mees kolmeseid 5/8 ning kaheseid peale ei visanudki, tabades veel ka 2/2 vabaviskeid.

Branko Mirkovic tõi omadele 16 ja Kristjan Kangur 14 silma. Väga mitmekülgsed esitused tegid 14 punkti, 7 korvisöötu ja 6 lauapalli kirja saanud Ivan Almeida ning 12 silma, 8 söötu ja koguni 6 vaheltlõiget kogunud Chavaughn Lewis. Reggie Lynch kogus 12 punkti, Landen Lucas 10 silma ja 7 lauapalli, Tanel Sokk 6 punkti ja Janari Jõesaar 5 silma ning 7 lauapalli.