BC Kalev/Cramo jaht kümenda meistritiitli nimel algab teisipäeval, vastaseks Pärnu Sadam

Alexela Korvpalli Meistriliiga hooaeg on jõudnud lõpusirgele! Juba homme alustab BC Kalev/Cramo ajaloolist heitlust kümnenda Eesti Meistritiitli nimel, kui esimeses poolfinaalmängus võõrustatakse Pärnu Sadama meeskonda. Pall Kalevi Spordihallis pannakse mängu kell 19:10!

Esimest korda 2005. aastal Allan Dorbeku juhendamisel Eesti Meistriks kroonitud tollane Ehitustööriista meeskond on järgneva 12. hooaja jooksul BC Kalev/Cramo nime all meistritiitli Tallinnasse jätnud kaheksal korral. Aeg on kindlustada kümnes!

Esimene vastane enne eesootavaid finaalmänge on Pärnu Sadama meeskond, kes veel hooaja alguses polnud kindel, kas jätkatakse Meistriliigas või mitte! Vaatamata sellele saadi kokku meeskond, kes hooaja jooksul aina paremasse vormi tõusnud. Põhihooaja viiendal kohal lõpetanud suvepealinna meeskond võitis 26-st mängust 11, mis veerandfinaalis viis neid kokku piirilinna Valga-Valka/Maks&Moorits meeskonnaga. Veerandfinaalis suutis Pärnu meeskond oma paremuse nelja mänguga maksma panna, Valgas toimunud esimese kohtumise võitis Pärnu tulemusega 93:85, kodusaalis võeti vastu nelja-punktiline kaotus (85-89), kuid järgnevad kaks mängu suudeti enda kasuks pöörata ning parema asetusega meeskond seljatada.

Ees on ootamas käesoleva hooaja kõige tähtsamad mängud! BC Kalev/Cramo meeskond on valmis, suuremad vigastused on seljatatud ning võitlusvaim on kõrge! Seega ootame Teid kõiki saali, et panna hooajale üks korralik ja kullakarva punkt!