Donaldas Kairys ja BC Kalev/Cramo alustasid võidukalt!

Pärast lühikest koondisepausi jätkus BC Kalev/Cramo meeskonna jaoks kohalik Alexela Korvpalli Meistriliiga, vastaseks Pärnu Sadama meeskond. Pärnu meeskond, kes mänginud meistriliigas kaheksa kohtumist oli enne tänast kohtumist võitnud kolm ja kaotanud viis, BC Kalev/Cramo saldoks oli kuus võitu ja null kaotust.

Donaldas Kairyse käe all esimest korda platsile jooksnud meeskond alustas mängu ebakindlalt! Esimene veerandaeg kuuluski südika mänguga kodumeeskonnale, kes hoidis meie meeskonna 17 punkti peal, visates ise 20 punkti. Teine veerand mängupilti muutust ei toonud, kodupubliku toel suutis Pärnu Sadama meeskond sisse võideldud eduseisu hoida ning poolajala mindi võõrustajate 41:38 eduseisul.

Teist poolaega hästi alustanud BC Kalev/Cramo suutis poolaja esimese poolega vahe tagasi mängida ning neli minutit enne veerandaja lõppu kahe punktiga juhtima asuda. Vaatamata sellele suutis Pärnu taas oma mängumootori käima saada ning veerandajaks uuesti nelja punktiga juhtima asuda.

Neljandal veerandajal võttis mänguohjad üle Isaiah Briscoe, kelle arvele mängu lõpuks 26 punkti kogunes. Pärnu Sadama vastupanu murti ning lõpetuseks raske, kuid kindel 87:78 võit BC Kalev/Cramole! Lisaks Briscole tõid BC Kalev/Cramo poolt punkte kümme mängijat.

Esmaspäeval ootab BC Kalev/Cramot ees kohtumine VTB Ühisliiga valitseva meistri, CSKA Moskvaga! Mängust teeb ülekande sport.postimees.ee ja Kanal 12.