Donaldas Kairys andis esimese trenni!

Neljapäeval jõudis Tallinnasse BC Kalev/Cramo meeskonna uus peatreener Donaldas Kairys! Enne lõunat esmalt Saku Suurhalli külstanud ja BC Kalev/Cramo kontori poolega tutvunud leedukas andis meeskonnale esimese trenni täna Kalevi Spordihallis. Uhke resümeega, endine CSKA abitreener on lisaks Euroliiga võitmisele 2008. aastal esindanud viiel korral Leedu koondist abitreenerina ning kuulunud 2003. aastal NBA meistriks tulnud San Antoni Spursi taustajõudude hulka.

Donaldas Kairys: BC Kalev/Cramo juhtkonna pakkumine oli huvitav, tegemist on hea meeskonnaga, kes mängib väga tugevas liigas. Ma otseselt ei jälginud meeskonna käekäiku enne Eestisse tulemist ning paljude mängijatega kohtusin täna esimest korda. Samas õnnestus mul jälgida Kalev/Cramo kohtumist Zeniti vastu, kus meeskond mängis hästi.

Ma tean, et mängijad tulid täna esimest korda trenni pärast väikest puhkust ning neli mängijat on koondisega eemal. Võtame esimesed päevad rahulikult, õpin mängijaid tundma ning ootame koondislased tagasi meeskonna juurde. Ma usun, et meid ootavad ees head ajad!