Klubikorvpall saab taas hoo sisse, reedel mängime Pärnus!

Pärast Eesti koondise küllaltki edukat esimest vooru 2019. aasta MM-valikmängudel, saab taas hoo sisse Alexela Kovpalli Meistriliiga ja klubikorvpall. Turniiritabeli juht ja Eesti valitsev meister mängib uue peatreeneri all juba eesootaval reedel, kui sõidetakse suvepealinna, kus vastaseks Pärnu Sadama meeskond.

Ainult Eesti mängijatest koosnev Pärnu meeskond on meistriliigas mänginud 8 kohtumist, neist viiel on tunnistatud vastaste paremust. Võidud on võetud G4S Noorteliiga ja kahel korral TTÜ meeskonna vastu, kuid teiste Alexela Meistriliigas mängivate meeskondade vastu veel võiduarvet avatud ei ole.

BC Kalev/Cramo ja Pärnu Sadam kohtusid viimati oktoobrikuus, kus meie meeskonnal õnnestus võtta kindel 88:72 võit. BC Kalev/Cramo resultatiivseim oli Martin Dorbek, kes tõi 19 punkti, Kristjan Kangur lisas 14 ja Thomas van der Mars 11 punkti. Pärnu poolelt tegi skoori Karl-Johan Lips, kes viskas 18 punkti. Pärast seda ootab Kalev/Cramo meeskonda ees sõit Moskvasse, kus kohtutakse VTB Ühisliiga valitseva meistri CSKA meeskonnaga.