Chavaughn Lewise kolmikduubel tõi meile Pärnust kindla 93:66 võidu

Kalev/Cramo tegi vahe sisse juba esimesel veerandajal, mis võideti 32:13. Poolajaks oli edu juba 24-punktiline, kui seis oli 52:28.

Kolmandal veerandajal suurendasid kalevlased eduseisu veelgi, võites veerandi 24:18. Pärnu vähendas viimases vaatuses veidi vahet, ent pidid kokkuvõttes tunnistama vastaste 66:93 paremust.

Võitjate resultatiivseimatena viskasid Kristjan Kitsing ja Kristjan Kangur vastavalt 18 ja 17 punkti. Branko Mirkovic ja Reggie Lynch lisasid 14 punkti. Pärnu parim oli 13 silmaga Henri Wade-Chatman. Suurpärase tulemusega sai hakkama C.Lewis, kelle arvele kogunes 11 punkti, 10 lauapalli ja 10 resultatiivset söötu!

11 mänguga 10 võitu kogunud Kalev/Cramo hoiab Eesti-Läti ühisliigas esimest kohta. Viie võidu kõrvale seitsmenda kaotuse saanud Pärnu Sadam asub tabelis 9. real.