BC Kalev/Cramo jätkab koduses liigas võidulainel

BC Kalev/Cramo mängis kolmapäeva õhtul üheksanda Alexela Korvpalli Meistriliiga kohtumise, vastaseks BC Valga-Valka/Maks&Moorits meeskond. Esimest korda sel hooajal Eesti piirilinna sõitnud BC Kalev/Cramo alustas mängu agressiivselt haarates kiirelt mänguohjad endale. Hea kaitsetöö ning ladus rünnak pani aluse esimese veerandaja 12-0 spurdile ning esimesed kümme mänguminutit kuulusid kindlalt Cramole seisuga 27:12!

Teisel veerandajal said oma mängumasina paremini tööle võõrustajad, kes võitsid veerandaja 21:17, vahendades vahe poolajaks kümnele punktile. Kolmanda veerandaja alguse jätkus Valga meeskonna taktikepi all, kolme mänguminutiga tehti 10-0 spurt ning viigistati kodupubliku toel mänguseis. Vaatamata rabedale algusele suutis Cramo taas hea kaitsemängu toel initsiatiivi haarata ning veerandaja siiski enda kasuks kallutada.

Viimasele veerandajal mindi vastu Kalev/Cramo 65:52 eduseisul. Sarnaselt esimesele veerandajale kuulusid viimased kümme mänguminutit kindlalt külalismeeskonnale, kes võitis viimase neljandiku 26:15 ja kogu mängu 91:76

Meie meeskonna resultatiivseim oli Janari Jõesaar, kes kogus 20 punkti ja võttis kuus lauapalli, Cedric Simmons lisas 18 ja Thomas van der Mars 12!