BC Kalev/Cramo esitleb meeskonda neljapäeval (14.09) Baltika Kvartali Moelaval

BC Kalev/Cramo esitleb meeskonda neljapäeval (14.09) Baltika Kvartali Moelaval. Tegemist on esimese võimalusega ametlikult näha Eesti esindusmeeskonna 2017/2018 hooaja koosseisu ning suhelda mängijate ja treeneritega. Lisaks meeskonnale on esindatud ka BC Kalev/Cramo fännklubi ning võrratud tantsutüdrukud, kes astuvad üles kaasahaarava esitlusega. Ürituse algus kell 13.00!

Ametliku esitluse lõpus on kõikidel kohalviibijatel võimalik vestelda klubi juhatuse, treenerite ja mängijatega. Kõikidel korvpallifännidel on võimalus autogramme küsida ja meeskonnaga pilte teha. Lisaks pakub klubi kõikidele külastajatele suupistete buffeed ning janukustutust.

Meie koostööpartner Mosaic pakub kõigile külastajatele Baltika Kvartalis asuvas Moetänava kauplusest allahindlust -20%.

Samuti avaneb sama päeva õhtul kõikidel korvpallisõpradel võimalus näha BC Kalev/Cramo meeskonda Kalevi Spordihalli palliplatsil, kus hooaja teises kontrollmängus võõrustatakse eelmisel aastal Alexela Meistriliigas finaali jõudnud AVIS UTILITAS Rapla meeskonda. Mäng BC Kalev/Cramo uues kodusaalis algab kell 19.00!

Lisainfo: Üritus toimub Baltika Kvartali Moelaval – Veerenni 24, Tallinn. A-korpuse 5. korrus! Parkimine Baltika Kvartali sisehoovis.