BC Kalev/Cramole Superkarikal kindel võit

Superkarika suursoosik BC Kalev/Cramo alistas kaheksandikfinaali avamängus Tallinna Spordiakadeemia Kalevi 70 punktiga, TalTech pani paremuse Kadrina Karude üle maksma viimasel veerandil ja võitis 89:65.

BC Kalev/Cramol tegid tulemusega 101:31 lõppenud kohtumises kaasa kõik korvpallurid, seitse meest tõid kahekohalise arvu punkte.

Kadrina Karud hakkasid kodusaalis TalTechile südilt vastu ja juhtisid esimesel veerandil 19:16. Kolmanda veerandi järel olid võõrustajad külalistest vaid kaheksa punkti kaugusel, kuid viimast veerandit valitses meistriliiga esindus juba 33:17. TalTechi kontosse viskasid Bunyon Devell Tyson juunior 21 ja Oliver Metsalu 20 punkti.

Viimase meeskonnana tagas koha kaheksandikfinaalis Reinar Halliku Korvpallikool. Kuigi Jüri spordihoones peetud kohtumine Rae Koss/Hansaviimistlusele kaotati 66:77 (43:32), oli avamängu 19-punktiline edu kaheksandikfinaali saamiseks piisav. Järgmises ringis ootab võitjat Avis Utilitas Rapla meeskond.