BC Kalev/Cramole hooaja viieteistkümnes võit Paf Eesti-Läti Ühisliigas

BC Kalev/Cramo – Latvijas Universitate 73:50 (17:8, 10:12, 14:15, 22:15)

Kalev/Cramo alustas mängu suurepäraselt, kui kuue minutiga haarati 15:2 eduseis. Edasi lubati külalistel aga 6:2 spurt teha ja tasavägiselt kulgenud teine veerandaeg kuulus Läti Ülikoolile 12:10, millega oli poolajaks vahe vaid seitsmepunktiline. Neli minutit suutsid vastased kolmandal veerandajal veel Kalev/Cramoga sammu pidada, misjärel tegi kodumeeskond 11:0 spurdi ja neljas veerandaeg algas seisult 51:35. Põnevus siiski säilis, sest 5.44 enne lõppu jõudis Läti Ülikool 11 punkti kaugusele, aga Kristjan Kitsingu, Kyle Vinalesi, Sten-Timmu Soku ning Michael Finke korvide toel tehti 9:0 spurt ja 20-punktilisest kaotusseisust külalismeeskond enam välja ei tulnud.

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo peale 43%-31% ning lauavõitus võideti 41:27 (ründelaud 11:10). Korvisööte andis Kalev/Cramo rohkem 19:12 ja pallikaotuseid kogunes rohkem Läti Ülikoolil 18:16.

Michael Finke viskas Kalev/Cramo parimana 13 punkti, võttis 5 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Tanel Kurbas järgnes 12 punktiga ning Kristjan Kitsing lisas 10 silma ning võttis 7 lauapalli.

Renars Birkans tõi Läti Ülikooli eest 11 punkti. Võrdselt 10 punktiga järgnesid Karlis Zunda ja Anrijs Miška, kes võtsid veel vastavalt 4 ning 5 lauapalli.