BC Kalev/Cramo pani uuele hooajale aluse Ballzy Showroomis!

Täna, 25.09, toimus Ballzy Showroomis BC Kalev/Cramo meeskonna ametlik esmaesitlus, ehk anti avalöök BC Kalev/Cramo kahekümnendale hooajale. 

Nimelt BC Kalev/Cramo klubile pandi alus 1998. aastal, mil klubi nimeks oli Canon ENM. Aasta hiljem muudeti nimi Ehitustööriistaks ning pärast 2005. aastal võidetud Eesti Meistritiitlit renditi AS Kalevile kuuluv kaubamärk BC Kalev ning muudeti klubi nimi BC Kalev/Cramoks. Selle imelise teekonna jooksul on meeskond jõudnud Eesti meistrivõistluste finaali 13. korral ning pärast eelmist hooaega on BC Kalev/Cramo kümnekordne Eesti Meistri! See kõik on olnud võimalik tänu meie suurepärastele toetajatele, kes on pannud enda panuse tippkorvpalli aregnusse ja näinud BC Kalev/Cramot kui suurepärast reklaamkanalit oma ettevõtte tutvustamiseks.

Uuel hooajal tõmbavad BC Kalev/Cramo särgi selga 13 mängumeest. Eelmise hooaja tuumikust jätkab meeskonnas 6 mängumeest, uusi liitujaid on 7, kellest nii mõnigi BC Kalev/Cramo sõpradele tuttavad.

Tanel Sokk, Ivan Almeida, Maksim Salash, Landen Lucas, Kristjan Kangur, Madis Soodla, Branko Mirkovic, Janari Jõesaar, Martin Dorbek, Erik Keedus, Kristjan Kitsing, Chavaughn Lewis ja Reggie Lynch.

Peatreeneriks Donaldas Kairys, abitreenerid Indrek Reinbok ja Russell Bergman, füsioterapeutid Priit Lehismets ja Harvis Mill. Abijõududeks Martin Rausberg ja Asko Mänd!

Lisaks meeskonna esitlusele allkirjastati meeskonna esmaesitlusel kolm koostöölepingut. Esmalt pikendas BC Kalev/Cramo meeskonnaga koostööd Optibet, kelle esindajaks Martin Varrand. Koostööleping sõlmiti ka ettevõttega 365JP, kes vastutab selle eest, et meie mehed saaksid kõrge kvaliteediga spordijoogi pulbreid, isotoonilisi, energia, multivitamiini,proteiini, BCAA, kreatiini ja pre-workout pulbreid.

Samuti pikendas BC Kalev/Cramoga koostööd Tallinna Linnaga, keda esindas Ballzy Showroomis Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev!

BC Kalev/Cramo tänab kõiki kohalolijaid ja ootab Teid kõiki esimesele Olybet Eesti-Läti Korvpalliliiga kohtumisele, mis toimub 28. septembril Kalevi Spordihallis. Pall pannakse mängu kell 19:00

Vaata, kuidas mõõdus BC Kalev/Cramo meeskonna tutvustus!

Vaata, kuidas läks Bc Kalev/Cramo hooaja avamine ja uue meeskonna tutvustamine #KalevCramo Ballzy Eesti

Posted by BC KALEV/CRAMO on Teisipäev, 25. september 2018