BC Kalev/Cramo oli võõrsil parem Valmiera Glass VIA-st.

Valmiera Glass VIA – BC Kalev/Cramo 80:87 (22:24, 20:23, 24:24, 14:16)

Valmiera alustas mängu kolme tabava kaugviskega ning juhtis kolme ja poole minuti möödudes 9:8. Aigars Škele vastas omakorda kahe kolmepunktiviskega ning Kalev/Cramo tegi koos sellega 10:0 spurdi. Kuigi peagi haarati ka 22:10 eduseis, õnnestus kodumeeskonnal 9:0 spurt teha ja Edmunds Elksnis vähendas veerandaja lõppedes vahe kahele punktile. Valmiera oli teisel veerandajal kerge initsiatiivi haaranud, kui Elksnis viigistas 6.41 enne poolaja lõppu seisu ja Roberts Krastinši kaugviskest mindi ka 32:31 juhtima. Kalevlaste poolelt tabas vajalikul hetkel kaks kaugviset Sten-Timmu Sokk ja loetud minutid hiljem oldi omakorda kaheksa punktiga ees. Elksnise vabavisetest vähendas Valmiera 22 sekundit enne puhkepausile minekut kaotusseisu 42:44 peale, aga Martin Dorbek oli kaugelt täpne.

Kolmanda veerandaja alguses läks Kalev/Cramo kümne punktiga ette, aga Valmiera vastas 7:0 spurdiga. Korra pääses kodumeeskond ka kolme punkti kaugusele, kuid külalised eduseisu käest ei andnud ja viimase neljandiku alguseks oldi 71:66 ees. Klavs Dubultsi lähiviskest oli kodumeeskond 4.44 enne lõppu suutnud vahe vähendada neljale punktile, aga Sokk tabas kaugviske vastu. Kolm minutit enne lõpuvilet oli taas Valmiera kaotusseis nelja punkti suurune, kuid Kyle Vinales tõi seejärel viis järjestikust punkti ning võõrustajaid hoiti minuti jagu korvideta. Veveris tegi mängu viimase minuti alustuseks seisuks 87:80, mis aga jäigi ühtlasi lõppskooriks.

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo peale 46% – 43%. Lauavõitlus võideti 40:32 (ründelaud 9:4) ja korvisööte anti rohkem 19:18. Pallikaotuseid tegi Valmiera 10, Kalev/Cramo 12.

Kyle Vinales viskas Kalev/Cramo eest 20 punkti, võttis 5 lauapalli ja andis 7 korvisöötu ning 20 punkti tõi samuti Aigars Škele, kes võttis 4 lauapalli ja jagas 4 korvisöötu. 12 silma ja 8 lauapalli kogus Kristjan Kitsing ning 12 punkti lisas veel meeskonna uus täiendus Sacha Killeya-Jones. Teine uus mängumees Michael Finke piirdus 2 punkti ja 6 lauapalliga.

Edmunds Elksnis oli Valmiera parim 27 punkti, 4 lauapalli ja 7 korvisööduga. Roberts Krastinš lisas 15 punkti, 8 lauapalli ja 4 korvisöötu. Valters Veveris järgnes 13 ja Klavs Dubults 12 punkti ning 7 lauapalliga.