BC Kalev/Cramo meeskonnaga liitub NBA kogemusega Arnett Moultrie

Landen Lucase teenetest loobunud BC Kalev/Cramo allkirjastas lepingu 28- aastase keskmängija Arnett Moultriega. New Yorgist Queensist pärit 208 sentimeetri pikkune keskmängija liitub BC Kalev/Cramo meeskonnaga uue nädala alguses.

Oma kolmandal ülikooli aastal (2011) Mississippi ülikooli eest keskmiselt 16.4 punkti ja 10.5 lauapalli kogunud keskmängija otsustas pärast edukat ülikooli hooaega siseneda NBA Drafti, kus osutus valituks kahekümne seitsmenda valikuna Miami Heat meeskonna poolt. Kuid oodatud edu mängija maailma parimas korvpalliliigas ei saavutanud. Miami Heat vahetas mängija Philadelphia meeskonda, saades vastu Justin Holiday ja esimese ringi drafti valikud. Philadelphia 76ersi särgis sai mängija aastatel 2012-14 sai kokku kirja 59 mängu ning tõi neis keskmiselt 3,6 punkti ja 3,1 lauapalli. Seejärel liikus mängija mitmeid kordi D-Liiga ja NBA vahel, saades üksikuid võimalusi, kuniks 2014. aastal vahetati ta New York Knicksi meeskonda, kes koheselt mängija teenetest loobus.

Seejärel on mängija liikunud erinevate riikide ja liigade vahel. Moultrie on mänginud Hiinas, Liibanonis, Türgis, Filipiinidel ja mujal. 2017-2018 hooajal esindas mängija kolme meeskonda Mahram Tehran (Iraan), Road Warriors (Filipiinid) ja Incheon ET (Lõuna-Korea). Mängija hooaja keskmised näitajad olid 20.96 punkti, 11.6 lauapalli ja 2.04 korvisöötu