BC Kalev/Cramo lõpetas Olybet Eesti-Läti Korvpalliliiga võidukalt

BC Kalev/Cramo lõpetas Olybet Eesti-Läti Korvpalliliiga põhihooaja võidukalt, alistades Liepaja meeskonna tulemusega 107:80! Liepaja meeskonnal oli võimalus oma hooajast veel nii palju päästa, et Läti poolel play-offi pääseda, aga selleks tuli hooaja viimases kodumängus Kalev/Cramo alistada. Algus oli igatahes paljutõotav ning haarati 32:25 eduseis. Poolajaks jäädi küll minimaalsesse kaotusseisu ja kolmanda veerandaja lõpetuseks kaugviske tabanud Eduards Hazners vähendas vahe viimaseks neljandikuks kaheksale punktile. Ühisliigas juba kolmanda koha kindlustanud kalevlased ei lubanud siiski autsaideril end üllatada ning kümne minutiga visati 33 punkti ja teeniti kokkuvõttes kindel võit.

Maxim Salaš tõi Kalev/Cramo eest 28 punkti ja 6 lauapalli. Kristjan Kitsingu nimele jäi 22 silma ning Branko Mirkovic lisas 14 punkti. Tony Wroten tõi küll ühe punkti, aga jagas 15 korvisöötu.

Justin Lamont Johnson viskas Liepaja eest 21 punkti. Andraz Kavas järgnes 20 ja Eduards Hazners 12 punktiga.

OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga jätkub veerandfinaalidega ning alustuseks on põhiturniiril viiendaks jäänud TalTech võõrustamas 28. märtsil BK Ogret.