Aitäh sulle, Gregor!

BC Kalev/Cramo tänab Gregorit pikaajalise panuse ning meeldejäävate emotsioonide eest nii palliplatsil kui ka selle kõrval! On olnud kergemaid ja raskemaid hooaegu, kuid seitse koos võidetud Eesti Meistritiitlit jäävad meiega alati! Aitäh sulle, Gregor!

Gregor: “Olen teinud isiklikult väga raske otsuse mitte liituda uuest hooajast BC Kalev/Cramo meeskonnaga. Tahan südamest tänada kõiki fänne, sponsoreid, klubikaaslaseid, treenereid ja juhtkonda aastatepikkuse hea koostöö, toetuse, usalduse ja meeldejäävate hetkede eest! Soovin oma endisele koduklubile edaspidiseks palju edu ja õnnestumisi võitude näol. Olen vastu võtnud uued põnevad väljakutsed ja kindlasti ei lahku ma veel ka korvpallist,” kirjutas Arbet sotsiaalmeedias.

35-aastane ja 196 cm pikkune tagamängija/väike äär alustas meistriliigas karjääri juba 2000. aastal Ehitustööriist/Kalevi tiimis. Arbet mängis kahel hooajal ka välismaal, kui 2004/05 oli Saksamaal Würzburgis ja 2013/14 Kreeka tiimides Kavala ja Rethymno.

Aastatel 2006-13 ja 2014-18 pallis ta BC Kalev/Cramo ridades ning tuli sel ajal ka koguni seitmsel aastal Eesti meistriks. Lisaks on mehel ka tiitel kapis aastast 2003 Tallinna Kaleviga.

Gregor Arbeti mängijakarjäär jätkub TTÜ korvpallimeeskonnas!